Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9 év korkülönbség sok?

9 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nos, az a "problémám", hogy 17 éves vagyok, és bejön egy 26 éves férfi, aki tőlem kb. 200 kilométerre lakik, de évente párszor találkozunk ilyen "különleges alkalmakkor", és már többször is beszéltünk, és nagyon megkedveltem, és úgy gondolom, ő is bír engem:D csak ugye ott van a távolság, meg attól tartok, hogy a korom zavarhatja, ezért nem merem neki bevallani, hogy mit érzek, de egy ideje felerősödtek az érzéseim, ezért sokszor már nehéz magamban tartani, és nem tudom, mit csináljak. nem vagyok az az átlagos tini lány, akit csak a bulizás, meg a kavarás érdekli, én tényleg komoly kapcsolatot szeretnék, sőt, ez lehet, hogy sokaknak furcsán hangzik, de akár 2-3 éven belül gyerekeket is. :D Szerintetek mit tegyek?

2015. júl. 16. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Mond el neki! A szerelemben nem számít a kor!
2015. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
93%

A távolság hülyeség:D ;)

És a kor is.

Szerintem kérdezd meg efelől, hogy mit gondol.

2015. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Mondd el neki ezt, amit ide leírtál.

Az igazi szerelemben sem a kor, sem a távolság nem akadály.

2015. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!