Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a mértékegység a PVC...

Mi ez a mértékegység a PVC csöveknél? ˇˇTöbbi lentˇˇ

Figyelt kérdés

Lényegében a PVC csővel kapcsolatban azt nem tudom, hogy ezt a "col" mennyiséget hogyan kell átváltani mm-be, vagy cm-be. Egy oldalon láttam ezeket az adatokat egy PVC csőröl:___ 2" lenght 1/2" Sch 40 PVC___

Most itt igazából itt melyik is s csőnek a hossza, illetve az átmérője, és az hány mm, vagy cm? Kérlek, ha értetek hozzá akkor segítsetek!


Egy köpőcsövet szeretnék csinálni belőle, de nem tudom ezeket az adatokat úgymond "kezelni". Ha vmi nem világos, akkor ide kirakok egy linket az adatokról: [link]


... tehát, ha valaki érti mit szeretnék, akkor írjon le nekem ide egy magyarázatot, mert tényleg szükségem lenne rá!

... ja és igen, ott van (ha megnyitottad a linket, amit kiraktam) egy bizonyos "szűkítő adapter: (angolul) Reducing Adaptor". Na ott is vannak ilyen adatok, hogy: ___1/2"x 3/4" Reducing Adaptor___

-ha valaki ezt is tudja mit jelent ez, akkor kérem segítsen!


Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. júl. 16. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

1 col = 2,54 cm

2" lenght 1/2" Sch 40 PVC = 2 col hosszú fél col átmérőjú schedule 40 tipusú cső

1/2"x3/4" Reducing Adaptor = 3/4 colosról fél colosra szűkítő adapter, ez úgy néz ki, hogy van 1 cső, aminek az egyik vége fél colos, a másik meg 3/4-es.

2015. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Sokat segített! KÖSZÖNÖM!!! :)
2015. júl. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!