Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A véleményeteket akarom...

A véleményeteket akarom kérni! Szóval lehetek külföldön befutott énekes? Pl. Amerikában?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta szeretnék énekesnő lenni. Egyedül a szüleim nem gondolnak komolyan. Vagy kétszer mondtam az egyiknek h mi a célom és akkor se vett komolyan. Csak azt hajtotta h ebből nem lehet megélni. De ha felkapott vagy mint pl Amerikában mint pl mondjuk Sabrina Carpenter...akkor miért ne lehetne. Az a gondom van h nincs önbizalmam. Max a barátaim előtt tudok énekelni és ők azt mondják h jo vagyok meg ilyeneket. A szüleim előtt SOSEM ÉNEKLEK mostmár, amit néha már alig tudok magamba feldolgozni. Adjatok ötletet h válhatnék hiressé itt Magyarországon -mivel elsőnek ittszeretnék híres lenni-de persze legfőbb vágyam amerikába élni meg ilyenek.14 éves vagyok szeptemberben 15 és rengeteg erről szóló cikket kérdést elolvastam-a legtöbbe ezeket mondták h elsőnek járj énektanárhoz meg h 15 évesen még fiatal vagy. Pedig lassan elkéne kezdenem vmit ha még fiatalon beakarok futni mivel ezek évekbe telnének. Az énektanárosdi énektanárosdival meg az a bajom h itt ahol élek kevés is van meg drága, ha egyszer elkezdenék járni mondjuk hetente egyszer az is borzasztóan sokba kerülne.1500-2000/óra. Szóval segitsetek értelmes ötletekkel válaszokkal. Minden ötletet választ szivesen meghallgatok de kérlek adjatok valami ötletet.
2015. júl. 16. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

egyedi hangszíned van, ami mégis kellemes?


tudsz duoban énekelni?


mit javasol az énektanárod(általános iskolás)? megdicsért már?


milyen magasan tudsz énekelni? milyen mélyen?


szoprán/mezzoszoprán/mezzo vagy alt vagy?


tudsz dalszöveget írni, esetleg valami dallamot alkotni?


mások számait énekled, vagy csak úgy dúdolgatsz olyanokat, amit te találtál ki?

2015. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát...dalszövegeket már elkeztem irni de csak ilyen részleteket de mostmár ráveszem magamat. Régebben énekkarba jártam ott mindig is szopránt énekeltem és sosem volt gondom vele.hát igy külön nem énekeltem duoban mivel nagyon szégyenlős vagyok. Mikor a szüleim elmennek ottholrol ami egyhónapba kb egyszer van csak akkor tudok énekelni. Igy sajnon nem tudok sokat énekelni, csak akkor éneklek számokat meg kitalált dallamokat. Szoval ez a halyzet....:'(
2015. júl. 16. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Es meg enekkarban lennel, at tudnal valtani mezzora? Gond lenne, ha a korusban melletted enekelne igy egy alt es egy szopran? Belekeverednel?


Tudsz kottat olvasni? Ezt interneten os meg tudod nagyjabol tanulni. Sokat segitene.


Szeptemberben mesz kozepsuliba?

2015. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az iskolában jártam énekarra de már annak vagy 2-3 éve. Abbahagytam mivel akkoriban nagyon sok volt minden egyszerre meg a tanárt sem szerettem. Mivel 6 éve fuvolázok igy kottát olvasni tudok. Fuvolával rengetegszer játszottunk szólamokba hol alt hol közép hol felső szólamban. Sosem volt vele problémám de mondjuk az teljesen más mint az éneklés. Igen most megyek középsuliba, és kollégista leszek. A kollégiumba szoktak lenni ilyen ki mit tudos versenyek amin sokan énekelni szoktak. Talán jövőre megpróbálok benevezni és a ha jó eredményeket érnék el akkor az megnövelné az önbizalmamat. Ott sajnos angol szakra megyek. Igazábol drámára mentem volna ahol sokat énekelnek meg amugy is egy szereplős tipus vagyok -kivéve éneklésben-csak mostmár ha nem jön be az éneklés egy nyelvizsgával többet kezdek. Ezért választottam az angolt.visszatérve ha be is neveznék esetleg jövőre akkor se tudom felmernék e lépni a szinpadra nem csuklana e el a hangom meg ilyenek....és hogy tudnék e valahol gyakorolni mivel otthol nem mernék. Ez mind attol függ h milyen lesz a suli és a koli. :-(
2015. júl. 17. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy akkor ki fested a szemed és növesztessz szakállat és megtalálják a tehetséged ha nő vagy akkor bemész a legközelebbi építkezéshez elkezded énekelni a wrecking ball-t közben nyalogatsz egy kalapácsot vagy valami ilyesmi egyből híres leszel ;)
2015. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

értem.


és amikor az énekkarban énekeltél, milyennek mondták a hangodat? megdicsért valaki onnan? mit mondanak a barátaid?

2015. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel én nem voltam zenés tagozat igy csak pluszba jártam, és akkor még nem voltak barátaim a zenés osztálybol. Egyszer szólósztam is és dicsértek.
2015. júl. 18. 15:11
 8/8 anonim válasza:
Naa? Sikerült?
2016. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!