Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire hatásos...

Szerintetek mennyire hatásos a defenol cs gázspray, mert az oldalon ahonnan rendeltem aszt írják hogy 2013-ban lejárt és még erősebb attól mert tesztelték, meg paprika alapú cs lenne 40ml-es?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 12:17
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. júl. 17. 12:17
 2/9 anonim ***** válasza:

meg ne vedd, ez csak DUMA, rád akarják sózni...

ez olyan, mint amikor valaki megkérdezi, hogy ha lejár a sav, akkor erősebb lesz? (vagy méreg mérgezőbb) NEM... ha ilyesmi lejár akkor csak GYENGÉBB...


ilyenekkel bepalizni valakit... NE VEDD MEG!

2015. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tényleg átverés akkor lemondom a rendelést
2015. júl. 18. 09:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Ballistol Anti-Hund kutyariasztó spray 50 ml ez elriasztja az embert is meg a kutyát is cn/cs töltetű
2015. júl. 18. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy valamit nem mondott még senki sem. A 20 grammnál nagyobb töltőtömegű gázspray a közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül,és ha rendőrök igazoltatásnál észreveszik,hogy nálad van ilyen,akkor szabálysértési eljárás indul,több tízezer forintos bírságra számíthatsz.
2015. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
40ml paprika spray van ko-jet és úgyis ha használom jogos védelmi helyzetben hamar kiürül, utána meg eldobom, bizonyítsa bárki rám hogy használtam ennyi,még le is törölgetem az újjlenyomattól. :)
2015. júl. 18. 11:47
 7/9 A kérdező kommentje:
aki meg megtámad szerinted rendőrségre fog járkálni,és ha igen mondom bizonyítsák
2015. júl. 18. 11:48
 8/9 A kérdező kommentje:
aqkkor max én is elmondom hogy ki akart rabolni megtámadott ennyi
2015. júl. 18. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
fox labs mann green németből,kb 10 rugóért,a hatásos talán ott kezdődik.
2016. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!