Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri elvégezni egy masszőr...

Megéri elvégezni egy masszőr képzést 2015-ben?

Figyelt kérdés
Arra vagyok legfőképp kíváncsi, hogy nincs még túlképzés belőle? Nincsenek túl sokan? Sportmasszőr képzésre gondoltam konkrétan, de jöhetnek a vélemények, gondolatok általánosan a masszőrökről is.

2015. júl. 17. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Van túlképzés, de ha ezt akarod csinálni, akkor neked megéri, csak jobbnak kell lenned másoknál.
2015. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Megéri elkezdeni, tavaly kezdtem el a gyógy-és sportmasszőr képzést ,miután nem sikerült az érettségi. Már csak egy évem van hátra de teljesen pozitív , és szeretném csinálni ezt a jövőben. Tény ,hogy sokan vagyunk de ahogy egy tanárom mondaná , sok masszőr van de idegen beszélő masszőr alig ;) ha érdekel a dolog kezdj bele mindenképp.
2015. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Kiváncsi lennék arra a gyógy-, és sportmasszőri képzésre, ugyanis ez a "szakma" érettségire épülő, tehát ennek hiányában aligha lehet valakiből ilyen szakember.
2015. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy az a része a masszázsnak érettségihez kötött. Köszönöm nektek a válaszokat!
2015. júl. 27. 01:05
 5/5 anonim válasza:
Lehet én fogalmaztam rosszul arra akartam mondani ,hogy nem sikerult ,hogy nem volt elég jó ahhoz az érettségim ,hogy az egyetem sikerüljön. Elnézést a rossz fogalmazásért!
2015. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!