Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy pelenka...

Honnan tudom, hogy egy pelenka mekkora babára van, és hogy mintás-e?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, nincs gyerekem, és fiú is vagyok, babalátogatáshoz szeretnék a nővéremnek pelenkatortát készíteni, tehát újszülöttnek, mintásból, a Rossmann-ba fogom venni, ha esetleg netről tudtok képet küldeni, hogy ne álljak ott, mint egy hülye egy rakat pelenka előtt, az jó lenne. :) Illetve olyan kéne, amiben sok van. :D
2015. júl. 18. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Rá van írva a pelenkákra a méretezés, a súly alapján, hogy mekkora súlyú babára van és a csomagoláson kép is, hogy hogy néz ki az adott pelenka.

Lehet jobban jársz, ha kideríted, hogy milyen fajta és méretű pelenkát vesznek, bár inkább vegyél nagyobbat, mert azt később is rá tudja adni, minthogy kicsi legyen.

2015. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 kilóval született 28.-án. :)
2015. júl. 18. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor 2-es méretezésűt célszerű venned, ami 3-6 kg-ig van.
2015. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amik szerintem jobb minőségűek, amiket mi is használtunk a fiunknál, az a Pampers és a Libero és vannak az üzletekben is nagy kiszerelésben.
2015. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2015. júl. 18. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2015. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!