Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartják depisnek azokat...

Miért tartják depisnek azokat akik animéket néznek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 14:07
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem azok(en is nezek XD)
2015. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én eddig nem hallottam hogy annak tartanák őket
2015. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kim Bo Mao válasza:
Biztos azért, mert sokkal változatosabb az érzelmi világuk általában.
2015. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom ,énis sok animét nézek mégsem vagyok depis
2015. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szimpla általánosítás, egy szinten van a "minden cigány lop" megállapítással. Azért mondják, mert sok olyan (főleg japán) ember menekül az animék világába, akik depressziósak, nem látják, hogy mi az életük értelme. Nem a legjobb megoldás, de legalább nem az öngyilkosságot választják. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ez minden animekedvelőre igaz, de mint tudjuk, az emberek előszeretettel kapcsolnak egy személyi tulajdonságot egy egész közösséghez.

~14/L

2015. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert pl. ha abban az animében amit néznek, történik valami szomorú dolog akkor az kihat az érzelmi világukra. Vagyis nálam ez van :D De én sem vagyok depis, sőt... :D
2015. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2015. júl. 20. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!