Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gépem nem érzékeli a LAN...

A gépem nem érzékeli a LAN kábelt, de a wifit fogj, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A gépben van egy Wifi kártya, de az alaplapba be van dugva egy LAN kábel, mivel Lanon gyorsabb a net, azt szeretném használni de a gép nem érzékeli a kábelt. A kábel jó ez biztos. Win7 Pro

2015. júl. 18. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

a kábel honnan jön? a routerből? ha abból akkor a router beállításaiban valahol le van tiltva, valamint vedd ki a wifi kártyát, lehet, hogy az zavar meg,

nézd meg, hogy az alaplapodhoz fel van-e telepítve a legfrissebb illesztőprogram


ha a kábel nem a routerből jön akkor valószínűleg be kell tárcsázni (már ha olyan neted van)

2015. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a ruterrel van baj, mert a rúter megkerülésével is próbálkoztam de semmi.A kártyával sincs gond, mert régebben is ugyan így volt és akkor jött rendesen a net.
2015. júl. 18. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor biztos, hogy nem a kábel a ludas?

vagy cserélted azt is és úgy próbáltad?

akkor egy win újratelepítés? O.o

2015. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Onnan tudom hogy nem a kábellel van baj hogy kicseréltem...

Egyébként meg nem szeretné minden hibánál újrarakni a gépet.

2015. júl. 18. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
joboldalt lent a tálcán ahol a net jele (meg a wifijé) van, ott mit ír ki? semmit? vagy valami problémát?
2015. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszerre 2 módon tudtommal nem tudsz a netre csatlakoztatni. Ha van wifi+lan is akkor ki kell választani, hogy melyik kapcsolatot használja a rendszer. Magyarán az egyik kapcsolatot ki kell kapcsolni/le kell tiltani.
2015. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ír ki semmi hibát és nem tudom letiltani, mert Vezérlőpult>Hálózati és megosztási központ>Adapterbeállítások módosításánál semmit sem ír ki a wifin kívül.
2015. júl. 18. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg kivenni a kártyát, drivereket frissítsd!
2015. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!