Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teilógiából lehet doktorálni?

Teilógiából lehet doktorálni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy.Magyarországban nem lehet ledoktorálni teológiából. Ezt tényleg igaz? Ha igen akkor miért nem lehet? Ha viszont igen akkor melyik egyetemen van erre lehetõség

#lehetőség #teológia !dokturátus
2015. júl. 20. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

elvileg MINDENBŐL lehet doktorálni (elméletben)

ha egy egyetemen VAN Teológia szak akkor doktorálhatsz is belőle, de ez is csak egy büfészak, illetve kell hozzá írni tudni!

2015. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ha valaki hozzá szeretne mèg szolna csak bátran!
2015. júl. 20. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:

ja egyébként ezt ne vedd úgy, hogy én szándékosan bunkó akartam lenni, így visszaolvasvaa elég parasztul hangzik a szöveg :D


a lényeg, hogy elvileg ha az egyetem indít szakot akkor doktorálhatsz belőle, pont :)

2015. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen elég parasztosan hangzott :) De ok felejtsük el
2015. júl. 20. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

De lehet, több egyházi egyetemnek is van teológiai doktori iskolája.


Pázmányon katolikus teológia, az Országos Rabbiképző- Zsidó Egyetemen judaista teológia, a Tan Kapuja Buddhista Főiskolán is van buddhizmus PhD...

2016. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, de minek?
jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!