Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes az eMag-tó...

Szerintetek érdemes az eMag-tól rendelni?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és vannak róla elég rossz vélemények, most tervezem hogy rendelek onnan egy telefont, de elbizonytalanodtam... Csak kár hogy máshol jóval drágább. Mi a véleményetek a cégről?

2015. júl. 21. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Roman ceg. Ha barmi bajod van a garival, sok sikert megtalalni oket, vagy epp a fogyasztovedelmet rajuk kuldeni... Nem veletlenul olcsobb, mint mashol.
2015. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem tőlük, de aztán utánaolvastam mi a vélemény róluk, és inkább visszamondtam. Nem volt kedvem húszezret fizetni tanulópénznek, hogy hátha mégis megbízhatóak. Rendeltem máshonnan, jól is jártam. Nagyon sok panaszt lehet olvasni róluk. Nem azt küldik, amit kértél, ki van bontva, ha visszaküldöd hónapokat várhatsz, stb. Kevesen ugyan elégedettek voltak, de nekem az nem elég.
2015. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én is hasonlókat olvastam sajna.. És más internetes bolt? Melyik megbízható?
2015. júl. 21. 12:46
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én már vásároltam tőlük több dolgot is. Kiszállították, egyelőre semmi gond nem volt a termékkel, így a garanciával kapcsolatban nincs tapasztalatom, de elvileg ingyen viszik és ingyen hozzák vissza garanciális esetben (Pick&Return szolgáltatás).
2015. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
B-telről vélemény? Rendelt már valaki onnan?
2015. júl. 21. 15:17
 6/7 anonim válasza:
Hát én többször rendeltem tőlük, és eddig nemvolt semmi gondom a céggel, a garanciához is nagyon rugalmasan állnak hozzá, jönnek elviszik majd javítottan vagy épp cserélve visszahozzák a terméket...
2015. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Illetve volt már hogy visszaküldtem nekik terméket mert nem felelt meg az elvárásaimnak ( notebbokhűtő ) ott sem volt semmi gond, visszautalták az árát, minden rendben volt... a legdrágább dolog amit tőlük vettem az egy 27 ezres műszaki cikk volt de azzal sem volt semmi baj még
2015. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!