Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűrűk ura törülköző köpeny?...

Gyűrűk ura törülköző köpeny? Hol vehetek sötétzöld frottír méterárut? Vagy megbízható nem színeresztő textil festéket?

Figyelt kérdés

Barátomnak szeretnék készíteni gyűrűk urás köpenyt amit Frodó hord. csak strand törülközőnek lehetne használni. Jópár méteráru boltban voltam és nem volt frottír sötétzöld anyag mert vagy elfogyott vagy nem is árulnak. Van olyan aki tud olyan boltot Budapesten ahol vehetnék?


Vagy ha nincs semmilyen nagy sötétzöld törcsi akkor vennék fehéret de nemtudom milyen és mennyi textilfesték lenne elég h befessem egyenletesre...


Válaszokat előre is köszönöm :)



2015. júl. 22. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen frottírra lenne szükséged? Én az idei nyári con-ra hobbitnak öltöztem Frodó-köpennyel, valami ki tudja milyen anyagot használva (nem frottír volt, az biztos), és szakasztott olyan lett, mint a filmben. Szerintem jobban járnál, ha bármilyen is a szövet, de hasonlít, felhasználnád. Személy szerint a XX. kerületi Szent Erzsébet téren vettem az anyagot. Házszámot most nem tudok mondani, de eltéveszthetetlen. Az ott lévő templom jobbján van, majdnem az utcasarkon.

Viszont a törülközőt nem igazán ajánlom...

2015. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia :-D köszönöm h írtál. Azért szeretnék frnttírt mert igazából egy strandtörülközőt szeretnék adni a barátomnak amit köpenyként is lehet majd használni. Strandon láttuk a kicsiken a cuki poncsókat és tetszett neki csak nagy gyűrűkura fan innen jött az ötlet :-D de köszönöm és megnézem a boltban hátha van törcsianyag
2015. júl. 24. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!