Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem isnul a simson?

Miért nem isnul a simson?

Figyelt kérdés
Benzint kap,de viszont szikra nincs,nem is testel le meg semmi,a kalapács hézag jó gyertya is új!

#motor #Simson #gyujtá
2015. júl. 22. 16:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Indul**
2015. júl. 22. 16:47
 2/13 anonim ***** válasza:

Simson.

És ezt még csak véletlenül se a műszaki kategóriában kérdezd!

2015. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
azért mert Simson. Ócska, elavúlt, soha nem is volt modern, egy kelet-német szarkupac. Nem akarlak bántani vele, de ez az igazság. Idehaza is van egy, tesóm bele van buzulva, aztán állandóan szereli. Nekem van egy Aprilia-m, 4 éves a motor de még nem kellett hozzányúlni, és a Simson mikor éppen jó volt, akkor tesómmal mentünk motorozni, úgy otthagytam mint a szart az Aprilia-val pedig mindkettő 50-es.
2015. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Enyém s51-es és 75cm3..és a 150es mz-t otthagytam vele..szoval motorikusan jo..de gyujtas sehogy sem akar szikrat dobni...
2015. júl. 23. 19:29
 5/13 anonim ***** válasza:

ha nem ad szikrát akkor hogy hagyod ott az MZ-t vele? :) Viccet félre téve, miért kinlódsz egy simson-al? Motorozni szeretsz vagy állandóan bütykölni? Ha utóbbit akkor jó a simson, ha előbbit akkor nézz egy rendes motort. Amúgy akármilyen jó motorikusan a simson, én akkor se húznám neki addig, mert az a váz meg az a fékrendszer ami rajta van nem épp a stabilitásáról híres.

gyújtáskapcsoló jó rajta? forrasztásokkal nincs gond? esetleg a kalapács nincs oxidálódva? túlfolyón ha nincs cső akkor betud folyni a gyújtáshoz, esetleg ott is lehet malőr. Simson ilyen totó féle módon mutatja hogy mi a hiba :) sok sikert hozzá

2015. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
kedves utolsó aztán majd ha össze fossa magát az apriliád akkor meg majd sipákolsz hogy jaj 5000ft/órabérért szerelik a szaromat én meg nem tudom megcsinálni a simsont a németek igen is hogy jól megtervezték csak érteni kell hozzá és akkor nem szerelgeted hanem motorozol vele fogadni merek hogy a kérdezőnek nem viton szimeringje van és nem fag vagy koyo csapágy és nem fullszintetikus olajat kever a benzinhez (jaj de a simsonak nem kell olyan jó olaj hát innen üzenem a sok parasztnak hogy de kell!!!!) azért szar a simsonotok azért köpi be a gyertyát. és azért megy el hamar a szikra mert a kedves kérdező nem hozta fel a deklibe a kondít és melegszik és kiszárad és lemerem fogadni hogy a kérdező simsonja tele van bovli szar alkatrésszel mert az olcsóbbikat veszi meg. na ennyi a titok a szerelés és a motorozás között
2015. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az apriliát a 3-asnak üzenem
2015. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem sipákolok ha 5000 ft/h áron szerelik az Aprilia-t, de még jó ideig nem fog kelleni szerelni, ha pedig majd kell, van a városban Aprilia szervíz és szakemberek megcsinálják, nem Kókány Vili a sufni hátuljába esik neki mint kutya a mosatlannak. Nekem az a lényeg hogy a motor menjen, öninditózom, indul, ráülök és megyek vele, nem az hogy hokizzak vele indulás előtt mire beindul, rúgdossam egy félóráig, baszakodjak a szivatóval, kevergessem a benzint, szívjam a füstöt, hetente állítsam az alapjáratot meg egyébb kis cukiságok. Lehet hogy ami normálisan összevan rakva az nem ilyen, de tesómé az egy ilyen szopóroller, pedig naponta vagy hetente vesz bele alkatrészt meg rendeli netről, szétszedi-összerakja, buherálja, csöszköli és mágsem ér egy hajnali fingot az egész.
2015. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig azt sikerült elérni nagy nehezen,hogy adjon szikrát..de csak időnként dob egyet..ez miért lehet?
2015. júl. 27. 13:32
 10/13 anonim válasza:

Kedves hármas, az aprilla nem tudom mikor fog megélni 30-35 évet, ja kijavítalak! SOHA!!!


Simson egy jó segédmotorkerékpár ha jól meg van csinálva és karba van tartva, érdekes én 1000km -t mentem simsonnal (napi 50km-t) egyszer sem hagyott ott! mindig pöccre indult első rúgásra


Viszont ha szétgyilkolászod, (végsebességen mész huzamosabb ideig, crossozol vele erdőbe stb,)

akkor egy csörgő zörgő motort fogsz kapni, mivel egy Simson léghűtéses ezért ezt nem nagyon szeretik! kivéve a Simson Star ami turbóhűtéses!



Remélem megjött az eszed és nem szarozol le többet egy 30 éves motort, aprilládat 15-20 év múlva már a rozsda eszi vagy rég be van olvasztva...

2015. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!