Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hely Magyarországon,...

Van olyan hely Magyarországon, amelyik nem magántulajdon?

Figyelt kérdés

Egy igazi "vadkempingről" álmodoztam...

Ahol senki nem jár!... Ahol senki nem kérdezi, kérdezheti meg tőlem, hogy mit keresek ott!... Ahol nem "vetkőztetnek gatyára" - csak azért, mert éppen ott vagyok, - konkrétan, egy büdös buznyákot nem kérhet senki tőlem a puszta ottlétemért. ...Ahol a rendőr sem piszkálhat, mert "túlzottan közterületen" teszek olyan dolgot, amit hétköznapi ember nem biztos, hogy szokott.

Van egyáltalán ilyen hely ebben az országban?



#senki_földje
2015. júl. 22. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

hát a közterület épp, hogy nem magántulajdon, de semmi gond...


hogy őszinte legyek nem tudom, hogy szabadban akarsz sz@rni, vagy csak a barátnődet fektetnéd meg,

de ilyet nem igazán találsz...


Dobogókőre ha elmész találsz mondjuk eldugott helyet, ha az erdő sűrűjébe mész akkor nem fognak zargatni a disznók sem!

2015. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!