Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok mondani mangakat,...

Tudnatok mondani mangakat, animeket amiben van ecchi, es lanyoknal szol? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mar lattam es olvastam animek es mangak tomerdek mennyiseget, de most olyat keresek amiben ecchi van,de lanyok reszere (nem igazan erdekel a mell meg a bugyi villantas). Az ecchi alatt azt ertem h a lany meg a srac tovabb mennek egy csoknal, es talan meg a szexig is eljutnak (hentai NEM erdekel). Eleg sok ilyen jelenet volt a Heaven es a Bloody Cross c. mangakban.

A fiu karakter legyen nyomulos es "rossz fiu" tipus :3

Osszetomoritve ennyi lenne, es elore is koszonom a valaszokat ^^ ja es a cim utan tudnatok egy nagyon rovid velemenyt irni? koszonom! :) (a mangak es az animek johetnek angolul is sot meg angolul jobb is lenne,de ha magyar az se baj) :) ^^



2015. júl. 23. 03:16
 1/5 A kérdező kommentje:
16L
2015. júl. 23. 03:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van benne szex (amit mutatnak is...), az már hentai. Egyszóval ilyet úgyse fogsz találni. Ami az általad kívánt műfaj, az inkább a josei kategóriába esik (minimális romantika, felnőttesebb történet, idősebb szereplők)


Ecchinek pedig pont a mellek, és a bugyik a lényege. Milyen lenne az ecchi, ha nőknek csinálnák? Rajzolt, izmos férfitestek, kb ennyi. Ez az ág pedig csak nemrég kezdett el feljönni, ezelőtt alig voltak ilyenek.


De ha férfi testek kellenek akkor ajánlom a Freet, meg a Kuroko no Basugayt...


Ha meg olyan amiben van valami szerelem is akkor meg Vampire Knight...vagy esetleg még a Diabolic Lovers is ott van, az áll a legközelebb ahhoz, amit te szeretnél. Animékből ne várj többet, mert egyszerűen nincs. Mangák terén nem vagyok a legjobb, legalábbis túl sok cím van ahhoz hogy megjegyezzem őket ^^"

2015. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a felvilagositast ^^ es sajnos mar mindegyiket lattam de azert koszonom :D :) ^^
2015. júl. 25. 04:53
 4/5 anonim válasza:
hát nem tudom.. volt a Rhapsody in Heaven. Nem hentai de azért van benne khm.. :) de azért aranyos manga ^^
2015. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

はぴまり ~Happy Marriage?!~

(hapimari)

2015. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!