Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes? A többi lent.

Mi lenne a helyes? A többi lent.

Figyelt kérdés

10 éve élek párkapcsolatban, 6 éve vagyunk házasok a férjemmel. A kapcsolatunk mindig tökéletes volt, mi voltunk szinte a minta házaspár a környezetünk számára. Mindig megbeszéltünk mindent, bármilyen nehézség is jött együtt megoldottuk.

Aztán 2014. 02.14-én minden megváltozott.. Meghalt Édesanyám.. Nekem már csak ő volt mert Édesapám meghalt mikor 5 éves voltam. az tűnt fel, hogy kevesebbet beszélünk, nem úgy mint régen.. Hogy távolodunk.. Aztán szeptemberben megismertem egy srácot, akivel kezdettől fogva nagyon jól elbeszélgettünk, meghallgatott, és nagyon jól esett hogy a bennem lévő fájdalmat ki tudom beszélni magamból. Telt az idő, barátokká váltunk, és később úgy éreztem beleszerettem.. Soha nem volt köztünk semmi, de nagyon fontos része lett az életemnek, viszont sokszor úgy érzem hogy nem vagyunk egy hullámhosszon.. Én mindig igyekszem írni neki, ha megyek valahová nyaralni pl, akkor is írok neki hogy ne érezze magát elhanyagolva, de ha pl ő megy valahová haverokkal, családdal akkor nem ír soha.. Aztán ha hazajön és ír akkor mondja hogy szeret meg fontos vagyok neki és nem érti hogy miért vonom kétségbe.


Az igazság az hogy vonzódom hozzá nagyon, de a férjemet is szeretem és soha nem bántanám meg..


Kérlek adjatok tanácsot, mert sokszor úgy érzem teljesen össze vagyok zavarodva..


Köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 24. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

te jó isten...

ez teljesen komoly?

neharagudj, de ez szívtelen...


Ahogy mondás tartja:

ha két embert szeretsz, válaszd azt, amelyiket később szeretted meg, mert ha az elsőt tényleg szeretnéd, a másodikba soha nem szeretsz bele...


Valószínűleg elfolytottad a fájdalmad nagyrészét, és ezt nem merted közelálló személynek elmondani, ami nagyon nem jó! Ha pszichológushoz mentél volna akkor soha nem szeretsz bele abba a srácba, hidd el.


De ezek után én a helyedben mindent elmondanék a férjednek, hiszen egyszer MINDENKÉPPEN meg fogja tudni, ha TE mondod el neki legalább hamarabb vége van a dolognak és kevésbé fáj majd neki (na meg neked...)


Én ezt egyébként simán megcsalásnak venném, hiszen ha valakibe beleszeretsz, az sokkal fájdalmasabb, mintha lefeküdnél vele...


Nincs mentség, ezt sajnos nagyon csúnyán eltoltad!

2015. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!