Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ha féltékeny vagyok...

Normális ha féltékeny vagyok egy srácra? 14/f

Figyelt kérdés
Múltkori nyaraláson a szomszéd szálláson lakott egy szöke, 14 éves jó testalkatú srác, láttam hogy kedvesen bánik mindenkivel, nem az a bunkó tipus. Azóta hülyén érzem magam, olyan akarok lenni mint ö, de tudom hogy nem lehetek..nem vagyok se kövér, se csúnya, de valahogy mégis megvan ez az érzés..(ezzel sok kérdést megkímélek: nem vagyok meleg! Elöre is kössz a válaszokat!

2015. júl. 24. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akár meleg vagy, akár hetero, lehet azonos nemű példaképed. Még ha korban ilyen közel álltok is.

Ne hidd, hogy te nem lehetsz olyan, mint ő, csak azért mert nem nézel ki olyan jól. Ez egyébként koránt sem biztos, mert az egészséges önbecsülésű enberek általában alábecsülik az adottságaikat. Persze ha túlságosan, akkor az már az önbizalom hiánya.

Ha olyan akarsz lenni mint az a srác, akkor ne a fizikai megjelenéseteket vesd össze, hanem a viselkedéseteket. Te sem csak azt írtad róla, hogy olyan gyönyörű, mint Adonisz (a görög mitológia szépfiúja, aki olyan szép volt, hogy az istenek is beleszerettek. És mivel ő - veled szemben - meleg, vagy inkább biszex volt, engedett is az istenek és istennők csábításának.) Hanem azt is hozzátetted, hogy kedvesen bánik mindenkivel, nem az a bunkó típus.

Hát légy te is ilyen. Ehhez nem kell a külső. Ha emlékszel más ilyen tulajdonságaira is, akkor alakítsd ki magadban azokat is.

És ha hiszed, ha nem, ezektől te is megszépülsz majd az emberek szemében, mert nem azt fogják mondani rólad, hogy "jóképű srác lenne, ha nem volna ilyen paraszt...", hanem azt, hogy "Milyen kedves fiú! És egészen jóképű..."

2015. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azt már tudom, hogy képes vagyok megváltozni, meg is fogok változni, csak féptem hogy nem normális a dolog..
2015. júl. 25. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!