Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet gyerekmunkát vállaln...

Hol lehet gyerekmunkát vállalni valami lovas helyen?

Figyelt kérdés

15-16 évesen lehet egyáltalán, és ha igen akkor valami olyasmire gondoltam mit a lóápolás, csutakolás, almozás, vagy egy kicsit megsétáltatni a lovat/lovakat.

Imádom a lovakat csak még nem vállalhatok gyerekmunkát, de 1-2 év múlva már igen, ezért kérem ilyen előre a válaszokat. (ha kapok :), és remélem hogy fogok )


2015. júl. 25. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy hétvégei, vagy nyári munka de inkább az utóbbi.
2015. júl. 25. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyerekmunkát a törvény tiltja. Olyan van hogy diákmunka 15 éves kortól szülői engedéllyel szünetekbe 16 éves kortól egész évbe. Viszont ez úgy működik, hogy bejelentkezel, és ha szerencséd van akkor kiközvetítenek valami munkára. De akkor már örülhetsz hogy valami van, és nem igen tudsz válogatni. De én speciel még soha nem láttam olyat hogy lovardai munkára keresnek diákmunkást.
2015. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt az az alapvető probléma hogy te akarod megszabni hogy mit mikor és mennyit dolgozol, mikor a munka világában ez pont fordítva van, és a munkáltató szabja meg.
2015. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el lovardá(k)ba, és kérdezd meg, segíthetsz-e a lovak körüli munkában. Annak idején 15 évesen én így oldottam meg. Olyan is volt, hogy egy vidéki lovardánál szállás és étkezés fejében almoltam, illetve részt vettem a lovarda egyéb munkáiban (16 voltam akkor)

És olyan is volt, hogy a segítségért cserébe lovagolhattam.

Próbálkozz szerintem te is lovardáknál. (Legfeljebb azt mondják, hogy köszi, most nem tudsz segíteni.)

2015. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat főleg az utóbbit :)
2015. aug. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!