Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek a...

Lányok, nektek bejönnek a meleg fiúk?

Figyelt kérdés
a kérdés annyi lenne hogy lányok: szeretitek a meleg fiúk társaságát?
2010. márc. 6. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem teszek különbséget. Ha jófej, akkor felőlem lehet meleg, legalább nem fenyeget a veszély, hogy belémszeret, és elvesztek egy barátot.
2010. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségfüggő. Nekem még nem volt meleg srác a baráti körömben, viszont ha normális, jószívű, aranyos, pozitív személyiség simán lehetne a barátom, nem rám tartozik a szexuális élete, azzal jár akivel akar. Ellenben ezeket a nyálas trú, trendi emós hülyegyerekeket egyszerűen rühellem. És még valamit nem csípek: egyszer ültem a buszon, bambultam ki a fejemből, és egyszer csak megláttam 2 homokos pasit ahogy egymás kb. gyomorszájánál volt a nyelvük. Na ez kiakasztott, mert váratlanul ért:D Ha nem látom, hogy mit csinálnak nem érdekel, hogy meleg-e vagy nem. Hozzáteszem, hogy szerintem az is gusztustalan, amikor hetero pár csinálja ugyanezt, szép, hogy szeretik egymást, de ezt négyszemközt rendezzék le.

Egyszóval minden olyan embernek szeretm a társaságát, akik őszinték, normálisak, kedvesek, jó humorúak, függetlenül attól, hogy meleg-e vagy nem, mennyi szőr van a hátán, szőke vagy barna hajú, púpos vagy nem:D

18/L

2010. márc. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból kedvelem őket, hogy nem másznak rám, nem próbálkoznak a becserkészésemmel, tiszteletben tartják, hogy engem meg khm... a lányok vonzanak.

A hajtűdobálós, magamutogatás fajták társasága egyértelműen irritál; nem szeretek föltűnősködni. Szerencsére ők nincsenek sokan, lehet válogatni! :)

Igazából, nekem mindegy, hogy heteró vagy meleg fiúk, de utóbbiak közt több elfogadóbb, nyitottabb "egyedet" találtam. És inkább ez számít.

2010. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kedvelem a melegeket, de nem általánosítanék.

Köztük is van olyan akit nagyon jófejnek tartok és van olyan is, akit inkább kerülök. :)

De nem zavarnak, nincsenek előítéleteim és szívesen beszélgetek velük ha van témánk és egy hullámhosszon vagyunk.

2010. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem,és nem zavar a melegek társasága. Velük valahogy őszintébb tudok lenni mert megértőbbek tudnak lenni.(persze vannak kívételek) De mindenesetre a válaszom igen ^^
2010. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aubrey* válasza:
IGEEEEEEEN:):):D
2010. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Általában a meleg fiúk meg a lányok baráti társaságát keresik^^
2011. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!