Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ELTE Apáczai kollégiumban...

ELTE Apáczai kollégiumban milyen a "beavatás"?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, szeptembertől az apáczai koleszban fogok lakni, és eléggé félek mert nagyon durva dolgokat hallottam, ami egyáltalán nem humoros, és még csak nem is szívatás; hanem egy nagyon szánalmas megalázás. Ezeket olyan mesélte akinek ismerőse oda járt, és én ezért félek mert alapból is kicsit visszahúzódóbb vagyok egy új társaságban. Azt mondták, hogy nemet nem lehet mondani, mert az fájdalmas...

Valaki kérem cáfoljon rá, mert így nem bírok nyugodtan lenni.

14/F



2015. júl. 29. 14:34
 1/3 anonim válasza:

Először: Üdvözöllek drága iskolánkban!

Másodszor: Függ ez a mindenkori DT tagoktól. Én anno nemet mondtam a beavatósdis hülyeségre, pont a megalázás miatt. Nem fájt, még csak nem is csípett :D Nem leszel ettől kevesebb mások szemében, max egy kis ideig téma leszel a sarokban susmogó, gólyaalázásból táplálkozó szánalmas lelkek közt. Oda se neki! :) Remélem jól fogod magad érezni!

2015. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Túl lehet élni, túl is kell. Hosszútávú lélektani hatása max az lesz, hogy 2 év múlva majd te is dörzsölgeted tenyereidet, hogy nini, mennyi friss hús.

Úgy hallom mostanra a DT már egészen megpuhult. :D Nem tudom, a mi feladataink még tényleg egész durvák voltak, de hát előbb-utóbb eltűnnek ezek a hagyományok.


Ja és tudom, elég későn jön a válasz, de ne aggódj, az Apiban egész évben gólya vagy még. Jó szórakozást :))

2015. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogi11 válasza:
Kedves Válaszoló! A kérdező már remélem túl van a nehezén, de jó lenne részletesebben is olvasni az iskolai szokásokról. Köszönöm előre is. (Egy szülő, akinek egyébként tetszik az iskola, de az olvasottak nem túl szimpatikusak)
2015. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!