Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondott Yato? (Noragami)

Mit mondott Yato? (Noragami)

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés, de tudja valaki, hogy Yato mit mondott japánul amikor bemutatkozott valakinek aki telefonon hívta? Kerestem hogy "niragami quotes japanese" de nem találtam semmit. És ha valaki azt is tudja hogy mit mondott japánul mikor kinyírt egy szörnyet, akkor kérem írja meg.

2015. júl. 30. 21:34
 1/1 anonim válasza:

MAikor telefonon hívja valaki: Helló! Gyors megfizethető és begbízható! Yato isteni kézbesítés a szolgálatára! - Néha valami olyasmit is mondd hogy bármilyen munkát elvégzek! :D

Amikor megül egy szürnyet: Bevégezve!

Sajnos japánul nem tudtam kihallani hogymit mond. Gomennasai! :D Amúgy az anime 3.részében hangoznak el ezek a mondatok. Csak meg kell nézni. A bevégeve kb 18:00 percében hangzik el, másik pedig kb 7:44-kor. Itt a link ha kell: [link]

2015. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!