Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a Tumblr-ömről?

Vélemény a Tumblr-ömről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 30. 22:33
 1/6 anonim válasza:

szerintem mar kicsit negativ, de mivel azert jarsz oda hogy az erzeseidet "kitedd", nem rossz:)

16 eves tumblis lany

2015. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Tipikus, tucat, unalmas, majdnem szánalmas.


Mi lenne, ha megpróbálnál az önsajnálat helyett inkább felnőtt ember módjára viselkedni?

2015. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%
Semmi extra, kinézetre borzalmas, már ne is haragudj. Kb. 5 percet szánhattál a design-ra, és kérlek, ne gyere azzal, hogy nem értesz hozzá, mert nem kell hozzá Einsteinnek lenni. A kiírások biztos jók, de sajnos én nem szívesen töltöm az időmet ilyen tumblr-ön, ha a használója nem tölt 5 másodpercnél többet a kinézetre, akkor én sem szívesen töltöm nézelődéssel ott az időm. Sajnálom, de ez így van. Azt se mondom hogy ne reblogolj össze minden sz*rt. De tény, hogy ha megosztasz saját gondolatokat vagy képeket is, akkor az már fél siker. Ha pedig tényleg nem random dolgokat reblogolsz, hanem olyat ami téged leír, akkor még egy piros pont, addig viszont, amíg ez nincs így, csak egy tumblr lesz a sok közül, ami ugyan olyan, mint a többi. :)
2015. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
most néztem meg és lehet hogy az új kedvenc blogom. isteni <3
2015. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

'megtanultam lesz@rni mindent és mindenkit'

Ebből következne, hogy nem érdekel a 'Vélemény a Tumblr-ömről', valamint ha ne nem érdekelne nem is nagyon lenne...


Szokásos depis tini blog, ha azt veszed, akkor nem rosz, a 'saját kategóriájában' elmegy, csak kicsit ellentmondásos.


Majd kinövöd :)

2015. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges minden héten kiemelt kategóriába tenned a kérdést, nem fogsz más választ kapni!
2015. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!