Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs elég ramom a minecraftba...

TheSmith kérdése:

Nincs elég ramom a minecraftba tudnátok valamit segiteni?

Figyelt kérdés
Én 2 gb rammal játszanék maximum de csak 2008 mb-ot ír. Nagyon szeretnék úgy játszani hogy ne laggoljon, de megpróbáltam mindent megcsinálni, de nem sikerült. mindig azirja ha 2 gb rá akarok rakni hogy nincs elég memóriád. MIt tudnátok nekem segiteni. nagyon akarok végre úgy játszani hogy ne legyen fps problémám.

2015. júl. 31. 19:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
2 giga=2048 mb xd
2015. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szántóvető ***** válasza:
elvileg a reasyboost növeli a memóriát de nem tudom hogy játéknál számít-e valamit.csak egy pendrive kell hozzá vagy sdhc ha van ilyen slot a gépeden.guglizz rá.
2015. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam még több ramot betenni egyik haverom segítségével de folyton azt írja hogy nincs elegendő memóriám.Pendrivem van egy 16GB-os azzal mit tudnák csinálni?
2015. aug. 1. 12:30
 4/12 szántóvető ***** válasza:
csatlakoztatás után start menü,számítógép,jobb klikk a pendrivera,tulajdonságok.felül van a readyboost,ott tudod beállítani.
2015. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ott kisebbet vagy nagyobbat kell hogy beállitsak?
2015. aug. 1. 13:35
 6/12 szántóvető ***** válasza:
nagyobbat,húzd maxra a mutatót.de ha tettél ram-ot a gépedbe és úgyse jó akkor ez sem oldja meg a gondot.
2015. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most nekem maxon van de most is azt mutatja hogy nincs elég helyem.
2015. aug. 1. 14:22
 8/12 szántóvető ***** válasza:

pedig ahhoz elég 2 giga.ezeket végezd el.futtathatod a memória diagnosztikát is.

[link]

2015. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez a laptop 5 éves már régi.Sajnos amit javasoltál nagyon nem sikerült.Nem csinált semmit.telepiteni nem tudok több ramot valhonnan?
2015. aug. 2. 12:43
 10/12 szántóvető ***** válasza:
pakoltál már bele ram-ot,az benne van még?látja a gép vagy továbbra is csak 2 gigát lát?win7 32 bit van a gépeden?
2015. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!