Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi notebook festés?

Régi notebook festés?

Figyelt kérdés

Megkopott, csillog, rondán néz ki.

Gondoltam hogy műanyag festékkel lefújom az egészet szép alaposan, miután finom csiszolópapírral átmentem rajta. Láttam már jó pár ilyen videót neten, nem valami bonyolult, inkább a kérdés lényege az lenne, hogy jó-e az ötlet. Milyen festék spray kéne hozzá, utána le kell-e kenni valamivel, mennyire fog kopni, mennyire tapadna egy ilyen eléggé alsó kategóriás műanyag karosszériára a festék ? Mivel ez is műanyag, gondoltam okés, akkor műanyag spray, esetleg lökhárító festék. Home made cucc lenne, 5000-ből meg lehetne oldani, mert egy jó kis gép ez, és nem akarok újat venni még legalább 2 évig.

Ötletek, tippek, kommentek, vélemények ?

Ha megcsinálom, és kész, akkor nyomok fel képet is. :D csak egyenlőre hadilábon állok.



2015. aug. 1. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó 5let! :)

Sőt, alkalmad van, hogy kreatív legyél. Mármint most bármilyen mintát ráfesthetsz, pl. kedvenc karakter, vagy akármi.

A csiszilás mindenképp kell, utána töröld le alkohollal, ez eltávolítja a zsírt és a többi szennyeződét. Utána jöhet a festés, a végén pedig nem árt egy lakkréteg, attól szép és ellenálló lesz.

Kéet meg majd pls. küldd el, kívácsi vagyok. :)

2015. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos elkészült, a műanyag repedezettsége, és törése miatt 1-2 helyen borzalmasan előjött hogy mi a szitu, de szerintem ettől függetlenül szép lett. Több pénzem lett volna, az egészet átfestem, de így sajnos most csak a képernyő hátlapját sikerült :D

Összerakom az egészet, aztán töltök fel képet. Szerintem frankó lett. Csomó ötletem támadt pillanatok alatt. :D

2015. aug. 1. 14:20
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Íme így néz ki, most hogy össze van rakva. A képernyőnél látszik a törés, de arra is van már pár gondolatom hogy hogy tüntetem el. :D

2015. aug. 1. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén, ez baromi jól néz ki! :D

Am jobban meggonlva ne is lakkozd le, ez a matt beütés jól áll neki. :D

2015. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem hogy arra az undorító iskolai számológépemre hasonlít a színe XD

[link]

Egyből rondának látom :'D :'D

A szürke részt is majd újra kell fújni, mert ott meg kopott. Ami fekete, azt meg csak tisztítani kell, kiszedni a hónapos mocskot, azt ennyi :D

2015. aug. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!