Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Köki terminál tescojában...

A Köki terminál tescojában hol vannak a biztonsági kamerák?

Figyelt kérdés

Gondolom a plafonon felszerelik ilyen rudakra,de nem vagyok benne biztos,kérem aki tudja hol vannak írjon!

Nem azért mert lopni akarok,csak kíváncsiságból.

Aki ilyet akar írni hogy:Miért érdekel lopni akarsz? meg :A lopás bűn úgyhogy ne csináld!---Az ilyeneket nem szeretném meglátni a kérdésem alatt mert nem érdekel.Nem lopni akarok csak kíváncsi vagyok hova teszik abban a nagy üzletben a kamerákat.Amúgy is ha lopnék akkor az ellenőrzőkapu csipogna,nem dísznek vannak ott,tudom jól.


Bocs de ezt le kellet írnom hogy kerüljem a ilyen parasztokat akik beleütik más dolgába az orrukat. :D



2015. aug. 1. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Fekete búraszerű dolgokat keress a plafonon - azok a kamerák. 360 fokban képesek működni, azért vannak fekete búrában, hogy ne lehessen látni éppen merre "néz".
2015. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2015. aug. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!