Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszik mi tüntettük el!...

Azt hiszik mi tüntettük el! Mitcsináljunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hete kb a szomszédunk hozott ide 2 kölyök cicát, és ők elmentek nyaralni, és itt hagyták a cicákat.Ők át-át jöttek hozzánk, és igaz volt amikor adtunk nekik egy kis tejet,de próbáltuk őket visszazargatni,hogy nehogy ideszokjanak.Megjottek a gazdái,és azon a napon az egyik a fekete fehér (egy feketefehér és egy fekete volt) eltünt.Másnap jött vissza hozzájuk.(este felé vagy nem tudom valahogy így)Azóta párnapra rá hallottam,hogy azt beszélik,hogy Biztosan mi tüntettük el,és már az egész utca ezt beszéli. Most mit csináljunk???



#macska #mit csiáljunk? azt hiszik #eltüntettük #felelőtlen gazdik
2015. aug. 2. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
De végül is vissza ment hozzájuk nem? Ez van ha falun lakik az ember, mindenki kibeszéli és pletykálnak róla. De még is jobb mint a város. Akik ezt terjesztik rólatok, azokkal jóban voltatok? Csak mert azok akik utálnak titeket, mindent bevetnek és minden apró kis dologra felkapják a fejüket, mivel tehetnének tönkre. Amúgy csak felfedezte a terepet szerintem, mivel új helyen van, minden állat ezt teszi.
2015. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
HÁT úgy ahogy jóban voltunk az az olyan közepes tehát nincsen se negatív se pozitív sima elvagyunk egymással szomszédok voltunk, de ez akkor is undokság,de megtudom érteni mert nekem sem tetszene ha mindíg itt lenne a cicám a szomszédban,de akkor sem kell ránk fogni.
2015. aug. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!