Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tudja hogy...

Valaki esetleg tudja hogy melyik az a fényképszerekeztő amelyikkel lehet olyat csinálni hogy egy képen 2 van belőled?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
1 képen kettő? ezt hogy kell érteni? Amúgy valószínűleg mindegyikbe, ami kicsit komolyabb mint a paint (de lehet, hogy azzal is) Ha telefonos akármire gondolsz, akkor fogalmam sincs.
2015. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] ilyenre
2015. aug. 3. 23:49
 3/4 A kérdező kommentje:

bocsi nem ezt a linket akartam :D nem tudok képet küldeni

olyanra gondoltam hogy mintha ikrek lennének a képen

2015. aug. 3. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik alkalmas rá, amelyikben van rétegkezelés, értesz a használatához, s van feldolgozásra alkalmas képed.

A számítástechnika előtt ez aránylag egyszerű trükkfelvétel volt. Nem kellett hozzá más, mint egy fényképezőgép és egy szűrő. Utóbbi felét letakartad. Modell beáll a képbe, s exponálsz. Megfordítod a letakart részt, ember elhelyezkedik a másik oldalon, s újra exponálsz ugyanarra a kockára.


Photoshoppal én úgy gyártottam mostanában négyes ikreket, hogy állványra tett géppel készítettem 4 felvételt.

Behívtam egyszerre mind, egymás fölé rétegeztem, s mindegyikből levágtam a felesleget.

Így nem kellett szorosan körbemaszkolni. Ott, ahol látszott a széle a részképnek, pici ecsetmunkával eltüntettem.

2015. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!