Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz Highschool DxD nek 4....

Lesz Highschool DxD nek 4. évadja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon rákattantam a címben említett sorozatra és ezért érdekel, hogy lesz-e 4. évad. Több fórumot is olvastam azt írták hogy várhstóan 2015 végére (november december) időpontra fog esni a 4. évad. Én azt szeretném tőletek kérdezni hogy szerintetek lesz-e 4. évad? Valaki olvasott egy másik dátumról ha igen mi a dátom? Csak akkor válaszolj hogyha igazi infókat mondasz! A válaszokat előre is köszönöm

2015. aug. 4. 19:57
 1/3 anonim válasza:

Igen 2015 végére elkezdődik a kedvenc sorozatom :3 :$

Watashiwa oppai o aishi tudod mit jelent ha nézed XD

2015. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert ez tényleg ideillett... Gratulálok
2015. aug. 5. 06:14
 3/3 KisSmiley94 válasza:
1. Válaszoló, ez hogy jön a képbe? Nem is értem egyes embereket... A kérdésedre a válasz kedves érdeklődő: Igen, valóban lesz 4. évada a Highschool DxD-nek, de a dátum még nem biztos, lehet hogy csak 2016 elejére esik a 4. évad.
2015. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!