Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még nem jött meg A tobbi...

Még nem jött meg A tobbi lennt Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve van fehér folyásom..vagyis nemis folyáls hanem ilyen nyálkás ragadós izé..de anya vett nekem tisztasági betétet mert elég sok van.. Na de tegnap előtt ez a fehér világos barna lett...már nincs is fehér hanem csak barna..de az is ragados nyálkás.. Most akmor megfog jönni??? 13éves vagyok..anyának 16éves korába jött meg..akkor nekem is akkor fog..és ez a barna mi???

2015. aug. 6. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na először is: attól még mert anyukádnak 16 évesen jött meg egyáltalán nem jelenti, hogy neked is akkor fog. Ez a barnás lehet hogy már az első menstruáció, ugyanis az lehet ilyen furcsa. Viszont ha 7-8 napon belül nem múlik el, és büdös, akkor keressetek fel egy orvost, mert az utalhat fertőzésre is akkor. És arra sincs szabály, hogy a fehér folyás után mennyivel jön meg.
2015. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem büdös.nem viszket.semmi ilyesmi..
2015. aug. 6. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ez az. Csak mivel az első, ezért nagyon kevés jön és hamar megalvad ezért barna.
2015. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na mostmár tényleg nem tudom mi van velem.megy a hasam.hányingerem van.a fejem is fáj.meg ugye barna folyásom is van..akkor ez most valami vírus?? vagy ezek lehetnek menstruáció jelei?? nem tudom komolyan..nem szokott ez lenni..eléggé megilyedttem Mennjek orvoshoz??
2015. aug. 6. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetek mellett ez biztos menstruáció. Nem kell orvoshoz menned:) És azért barna mert kevés és gyorsan alvad. Az alvadt vér meg barna.
2015. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

huu nagyon szépen köszönöm a válaszaidat:)

és ez most lehet hülye kérdés..de ilyonkor kb mikor fog megjönni?

2015. aug. 6. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
A barna folyás már az. Már megjött neked:) És szívesen.
2015. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de hát ez nagyon kevés..meg ilyen nyálkás ragadós:O
2015. aug. 6. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyálka azért van benne, mert lehet fehérfolyás menstruáció közben is, hiszen a hüvelyed azt mindig termei, csak nem mindig ugyanannyit. Azért kevés, mert az első. Az első pár menstruáció nagyon furcsa tud lenni:)
2015. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
No meg a leváló méhfal darabkái is benne vannak kisebb vagy nagyobb méretben, az is lehet a nyálka. Vagy a kettő együtt.
2015. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!