Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a Mangának a címe?

Petra00011 kérdése:

Mi ennek a Mangának a címe?

Figyelt kérdés

Ez egy férfiről szól aki egy hoszteszként dolgozik, az eggyik nap váratlanul bejön a fönök egy másik férfival ésd bejelenti hogy mától ő is itt fog dolgozni és mégkéri a fönök a főszereplőnket hogy a pasi hadd lakjon vele.Ám kiderül hogy az új alkalmazott a főszereplő testvére és hogy már régóta keresi őt ezért akaratán kívül magával viszi főszereplőnket otthonába és fogva tartja nehogy baja essen azonban a fősz.-nek elege lesz és megszőkik. a tesvére nem nézi jó szemmel de haza engedi de kiderül hogy testvére eladta a házát és vissza kell mennjen hozzá amíg nem lesz elég pénze hogy újra egyedül élhessen nem sokkal késöbb megjelenik a tesvérnek a bátyja aki mindent megtesz egy kis pénzért és fősz. testvére arra figyelmezteti hogy vigyázzon vele de aztán egyedül marad és leütik főszereplőnket.


Na én eddig jutottam és szeretném tovább olvasni ezt a mangát de elfelejtettem a címét. Előre is köszönöm.



2015. aug. 6. 16:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Gokudou Darling mangagon találod
2015. okt. 11. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!