Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mesélne arról, hogy...

Valaki mesélne arról, hogy milyen lesz a nyolcadik osztály? Nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
meséljétek el, hogy nektek milyen volt. Féltetek-e, mennyire volt húzós a felvételi, milyenek voltak a nyílt napok... :) Mindenre kíváncsi vagyok :)

2015. aug. 7. 23:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Tanulj,Tanulj,Tanulj és akkor nem lesz baj ;)
2015. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Viven kérdései ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint a többi év csak utoljára vagytok együtt sok kínos helyzet;vicces szituk;piszkalas;veszekedések (tanar-diák :D)pasizas/csajozás néhánynal...(minden nap akár mással kavarni).A nyílt nap hát jó volt:(lógtunk egy 5orat :D)unalmas beszéd;statisztika;Gyere ide tanulni!!!;megnéztük a sulit és néhány órán voltunk és a könyvtárban.Felvételi a 30 óra várás felelem elsapadas...pedig nem voltam beszarva csak az a várás egy végtelenség;addig beszélgetünk egymással a tanaral is.Kézbe kaptunk neki estem ha nem tudtam segitetek nekem :D 1feladatban.A magyar sokkal jobb volt a mateknal.Én tudtam hogy kell megadni de kiszámolni nem tudtam mindent 100 atszamoltam.Tipp nyugottan ird a fogalmazást mert 10-15 pontot ér.
2015. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Viven kérdései ***** válasza:
Óra *=fél óra várás
2015. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Most júniusban ballagtam az általános iskolából.Imádtam a 8. Osztályt:) féltem-e? Igen nagyon nagyon, Januárig mindig mondták a tanárok hogy nyomtasunk feladatlapokat és TANULJUNK! De mint állat.De azt is mondták ne izguljunk mert semmi különös nincs benne olyan mint egy kompetencia mérés(csak ugye ennek tétje van) de én nagyon izgultam nem lehetet semmivel lenyugtatni:D de ma már tudom hogy felesleges volt izgulni. Szóval ne izgulj:) elég lesz az idő:) egyátalán nem volt húzos a felvételi:) bármikor újra csinálnám de már nem félnék:) tényleg nincs miért:)

Hát a nyilt napok azok jók voltak nálunk csak 3-ra lehetet elmenni de én még a szülői igazolásaimat is felhasználtam a nyilt napokra. De adok egy jó tanácsot: mondog figyeld a sulik nyilt napjai idő pontját mert volt amelyik Szeptemberben volt( Most ki gondolta volna? XD)

2015. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!