Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Mik a tapasztalatok, ha...

Üdv! Mik a tapasztalatok, ha valaki 18 éven aluli személyt csekély mennyiségű kábszer fogyasztáson kapnak?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy iskolára vonatkozóan miféle következményekre lehet ilyenkor számítani, illetve hogy privát üzeneteket (facebook) ilyenkor átnézik-e a hatóságok. Lehetőleg olyan választ várok aki tapasztalatbol beszél/ismerősével történt, nem feltételezéseket!:) Előre is köszönöm mindenki válaszát:)

2015. aug. 8. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az iskolában kapnak el biztos, hogy kicsapnak.


Ha jófejek akkor csak szólnak a szüleidnek és ennyi, ha viszont nem, akkor feljelentést tesznek.


18 év alatt vagy javítóba zárnak (vagy ha már 16 a börtön alsó határa akkor oda), de van lehetőséged elvonóra/szociális munkára menni EGYSZER!


Ez azt jelenti, hogyha először kapnak el, akkor megúszod egy 'enyhébb' büntivel, de ha másodszorra kapnak el, akkor már visszaeső vagy és nincs lehetőséged erre!


Facebookodat, leveleidet nem fogják átnézni, mivel nincs értelme... a 'dealeredet' nem ott fogják keresni, abból indulnak ki, hogy nincs olyan idióta aki facebookon vesz drogot.

2015. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első alkalomnál elterelés.
2015. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szilikonos válasza:
26%

elterelés!

nem jó dolog!ha netán lebuksz

drogosnak fog titulálni a társadalom ill. akik megtudják hogy drogozol/drogoztál!

ha ezzel nem foglalkozol akkor nem törsz meg,de ha adsz a körülötted lévő emberek véleményére akkor szar érzéseid lesznek!vizelet:4 hét vér: 1 év

nem akarok okoskodni de szerintem ne füvezz,én má kijártam ezt az iskolát,semmi értelme!

2015. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!