Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Börtönben az elíteltek hogyan...

Börtönben az elíteltek hogyan akasztják fel magukat?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy valaki lepedővel végzett magával. De hogyan? Nem hiszem hogy nagy lehet a belmagasság, pláne hogy lenne mire erősíteni a másik végét.
2015. aug. 9. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A fűtőtestre ráköti és beledől
2015. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó nagy akarat kellhet ehhez, nem tudom elképzelni, hogy képes ezt valaki véghezvinni, elviselni a fulldoklást miközben csak egy mozdulat visszahátrálni.
2015. aug. 9. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én valahol olyat olvastam, hogy hasba vagy szíven szúrni szokták magukat. De honnan szerezhetnek kést? Az előrelátóbbak már az előtt öngyilkosok lesznek mielőtt leültetik őket. Nem szoktak egyik napról a másikra lesittelni embereket. Van még idő átgondolni ilyenkor, hogy a börtönt választják vagy inkább a halált.
2015. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!