Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszem neki vajon?

Tetszem neki vajon?

Figyelt kérdés
Van egy tőlem 3 évvel idősebb fiú, akit barátok által ismertem meg. Az elején még beszélgettünk, de utána elkezdett jobban közeledni felém, úgy ahogy a többi fiú haverom nem. Aranyos dolgokat ír, megsimogat, felemel, mindig mosolyog rám, állandóan bámul, ha elmegyek jön utánam megfogja a kezem néha, közel hajol hozzám ilyenek. Viszont van olyan is, hogy alig szól hozzám, mintha kerülne...én viszont teljesen odáig vagyok érte. Barátnőmnek mondta a srác haverja aki már elvileg 10 éve ismeri őt, hogy ő mindenkivel így viselkedik, meg hogy nem akar kapcsolatot, viszont nem is az a fajta fiú aki csak megfekteti a lányokat, de én még nem láttam hogy más lányokkal is így viselkedett volna...szerintetek?
2015. aug. 10. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek egyértelmű jelei egy srácnál, hogy tetszik neki az adott lány, akivel így viselkedik. Gyakorlatilag minden indirekt és direkt közeledési formát alkalmazott. Ennél már csak akkor lehetne egyértelműbb, ha rákérdezne a dologra.
2015. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy fiúként nem mondunk el a barátunknak lelkizős dolgokat. Egyébként mindent, de a lelkizést nem szeretjük egymás orrára kötni. Nekünk is vannak érzéseink, csak mi a lányokkal ellentétben nem ezt mondjuk el. (inkább a gyakorlatiasabb részt)


Ezért azt mondom, hogy tetszel neki. A kerülés talán betudható a zavartságnak, félelemnek. De a lényeg, hogy szerintem többre vágyik.

2015. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem vajon nem tetszel neki, csak lekváron meg margarinon.
2015. aug. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hááát nem hiszem, mivel nem hív sehova, hogy na akkor találkozzunk, az üzeneteimet is 1-2 óra múlva nézi meg pedig fel-le lépked facebookon:(
2015. aug. 10. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán csak nem tudja, hova, vagy hogyan hívjon el téged. És esetleg az üzenetedre adott válaszain is sokat vacillál. Nem akar meggondolatlanum válaszolni, vagy nem akar azzal elijeszteni, hogy minden üzenetedre azonnal válaszol.
2015. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!