Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az sok hogyha az iskolából kb...

Az sok hogyha az iskolából kb 2 hetet lógok?

Figyelt kérdés

(általános isk. 8 oszt.)

Ti mennyit lógtatok ekkoriban? Vagy nem tudom, csak én lógok 8-dik ban?


2010. márc. 8. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
én ebben a tanévben 5-6x voltam benn a suliba :S
2010. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok,. hogy a szüleid 3 napot igazolhatnak.
2010. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4 hónap!! de azért mert depis voltam meg ilyesmi!!

:( :( szal nem lógni támadtt kedvem!! :(

2010. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak gimibe kezdtem el lógni. Egyébként a két hét attol függ, hogy sok-e, hogy eddig mennyit hiányoztál. Ha valamelyik órából hiányzol 30%-ot, akkor osztályozó vizsgára küldhetnek.
2010. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nálunk nem nézik azt hogy a szülők mennyit igazolnak, már így is igazolt anyu több mint 3 napot. (bőven többet..)
2010. márc. 8. 18:37
 6/9 anonim válasza:
Nem para. Gimiben első évben 2hónapot hagytam ki, de ebben benne volt egy betegség+téli szünet. Persze kiderült a dolog és az lett az eredménye h nyárig sehova... Viszont egész jól megtanultam gitározni addigra! :D
2010. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem megnézték hogy mennyit hiányzom, túl léptem a 30%-ot és abból kellett is osztályozóra mennem. Attól függ milyen suliba jársz, ha nem olyan erős és leszarják akkor belefér. Meg, hogy eddig mennyit hiányoztál.
2010. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló: te is nyolcadikos vagy?

utolsó: és melyik tantárgy volt az?

2010. márc. 23. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem kigyűlt a 250 hiányzott órám, de nem lógásból. nagyon beteges vagyok. az igazgató írt levelet anyáméknak, hogy ha nem gyűlik össze mindenből legalább 3 jegyem, akkor osztályozóra kötelezhetnek, de csak ennyi. én ezért 9 hetet hiányoztam kb, szóval a 2 hét az semmi. max 60 óra.
2010. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!