Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretsz káromkodni?

Szeretsz káromkodni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretek, de szoktam.Nem tagadom.
2010. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kib@szottul
2010. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
hogy a k*rva isten retkes f@szába ne szeretnék? :D
2010. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De jóó!! nem vagyok egyedül! :P :P

még lányok is? mert én az vagyok és elég rendesen káromkodok! :D

2010. márc. 8. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:

igen :D jólesik :D

de idegen emberek előtt nemszoktam :)

L :)

2010. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
hogyafaszombane:D csak azabaj h szépenbeszéni nemtok:S szoptammármeg ezzelxDD 16/F
2010. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
he!! :D én 15 vok! de mindenki mondja ilyen ,,szép" kislány szájából nem kéne ilyen csunya szavakat hallani! vagy vmi ilyesmiket mondanak! :D xD
2010. márc. 8. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát mikor ideges vagyok(igen gyakori)akkor isten ments hogy a közelemben legyenek....engem az borít ki a legjobban,mikor valami(papír,vagy olló,vagy bármi más)leesik a földre,és le kéne hajolnom érte.Előbb ugrok rá,minthogy lehajoljak.Előbb töröm össze a dolgokat,pl.pár hónapja leesett a tusfürdőm a zuhanyzóba,hát rávetettem magam istenigazából,kisprickoltam belőle az utolsó cseppig,7 decis volt (a nagy),és 1-szer használtam csak belőle.De felhúzott kegyetlenül,és ha nem ugrok rá,akkor valami másban teszek kárt,jobb volt így.Másnap veszek majd másik tusfürdőt,kit érdekel.Én nagyon hirtelen ember vagyok,és hihetetlen mocskos szájú,olykor nem is érdekel ki/hányan vannak körülöttem,folyik a mocsok a számból,megnyugtat!:-))))
2010. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen. És nagyon cifrán tudok. De vendéglátó és lovarda után ne? Na, meg családi örökség.:)

Nekem is mindig azt mondták: Ilyen szép lány szájából iylen csúnya szavak! De lesz*rom. Megtanultam kontrollálni!:D

2010. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Magyarok vagyunk bmeg! :D
2010. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!