Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy öreg vagyok, nem...

Tudom, hogy öreg vagyok, nem értem a fiatalokat. De tényleg csak anime létezik a világban?

Figyelt kérdés
Mondjatok jó animét, van-e animés bolt, mikor jön a következő anime... Más nincs?
2015. aug. 11. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak animé létezik, de sokakat az foglalkoztat...


Rengetegen nem tudják és nem is akarják tudni, hogy mi az az anime, csak utálják.


Ha nem tetszik, akkor nem kell vele foglalkozni!

2015. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem beszólásra vágyom.

Tudom mi az, nem utálom, csak az itt fellelhető kérdések sokasága gondolkodtatott el.

2015. aug. 11. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Másra is vonatkoznak kérdések nem csak erre. És nem, nem csak anime létezik, ugyanennyi tudtok e jó sorozatot, filmet, rocker boltot, stb stb kérdés is van.
2015. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neharagudj, nem beszólni akartam, nem is rád gondoltam, hogy te utálod őket :)


Csak azt akartam mondani, hogy van sok más is, pl én nagyon kevés animés kérdéssel találkoztam.


És nem rád gondoltam, hogy te utálod őket, szóval bocsánat, ha megbnántottalak!

2015. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# Kevéssel? Nekem pont az szúrt szemet, hogy nincs egy olyan oldalnyi kérdés, amiben ne lenne legalább 2-3-5-10 animés kérdés.
2015. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak anime létezik a világ(uk)ban, hanem cigi, pia, drog, buli, ezek a mai fiatalok...


1: Én a most futó Charlotte-ot ajánlom.

2: Igen van, Budapesten.

3: Következő anime? Gondolom a következő szezonban.

4: De van más, pl.: "Lehetek terhes?", "xy éves vagyok, és nem volt még barátom/barátnőm, ez ciki/gáz?", "xy éves összejöhet egy yx évessel? Nem gáz?", "Létezik olyan fiú/lány, aki komoly kapcsolatra vágyik?", "Most akkor szakítottunk?", "Mit csináljak, mert ez és az történt?", stb.

2015. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!