Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondanál a főnöködnek, ha...

Mit mondanál a főnöködnek, ha minden velejáró kellemetlenség nélkül felmondhatnál?

Figyelt kérdés
Milyen jó felmondós dumák vannak?

2015. aug. 12. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hé főnök, akar hallani egy jó viccet?


Mi a különbség hitler és maga között?


Az egyik egy gyilkos, kegyetlen, szívtelen, ádáz Szemét aki megérdemli a halált, mert millióknak okoz szenvedést minden nap minden percében...

A másik meg hitler!


Aztán csak belesúgni a fülébe: felmondok.

És kisétálni az ajtón amíg ő nyitott szájjal csak ott néz

2015. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hogy örültem, hogy együtt dolgozhattunk, és remélem, hogy még fogunk ismét együtt dolgozni...


Nem mintha igaz lett volna, de semmi szükségem arra, hogy 1x beszóljak neki, aztán évekkel később összeakadjunk egy másik cégnél, projekten, vagy csak szimplán egy állásinterjút követően felhívják, hogy véleményt kérjenek rólam.

2015. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van, hogy a kellemetlenségek nélkül*


Alapvetően a 2. válaszolóval értek egyett egyébként:)


Csak hondoltam valami vicces szöveget szeretnél.

2015. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én se mondok semmi oda nem illőt, csak valami vicceset akartam hallani. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. aug. 13. 06:44
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Hogy az a ***** ****, anyukádat **** **, szájba te ****

Felmondok.

2015. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D :D :D :D :D elég lényegre törő.
2015. aug. 13. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban válogassa meg a bizalmasait! Ha már csak a s.gnyalói maradnak, mert mindenki mást kikészítettek, akkor nem marad, aki dolgozzon. (nem frappáns, de a helyzetemre igaz)
2015. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!