Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Android Vírus-t kapott a...

Android Vírus-t kapott a telefonom?

Figyelt kérdés
zenét akartam lejátszani és azt írta hogy hívás közben nem lehet zenét lejátszani, újraindítottam jó lett, aztán újratelepítettem és ma megint ugyan ez a probléma, valami vírus miatt lehallgatják a mikrofon vagy mi ? meg ugye most is van az a hír hogy az android telefonok elég nagy része könnyen átvehetik az uralmat ezzel az MMS-s vírussal, vélemények ?

2015. aug. 13. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Víííírus!
2015. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a play áruházból töltesz le mindent, szóval nem torrentről, akkor nem kaphatsz vírust.
2015. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát van pár appom ami torrent de eddigazokkal az apokkal is jó megvolt, csak most kezdett ilyet csinálni, most folyamatosan figyelem az aksihasználatot remélem csak valami samsung bug volt az egész
2015. aug. 13. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
#2 Totál kamu, Play Storeon is rengeteg a vírus, ügyesebb programozó lazán megkerüli a beépített ellenőrzést. A crackelt appokból nem nagyon lehet összeszedni semmit, de vannak ilyen felugró ablakok, meg apk-k amik automatikusan letöltik magukat, na ilyeneket nem szabad telepíteni. És mindig csekkolni kell az engedélyeket.
2015. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és biztos hallottál már erről a most szányra kapott MMS úton terjedő vírusról erről mi a véleményed ? mert lehet hogy csak beképzelem magamnak de mintha valaki vezérelné a telefonomat.
2015. aug. 14. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hangouts az alapértelmezett SMS appod, állítsd át. Ha továbbra is gyanús valami, akkor tolass egy factory reset-et.
2015. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!