Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a simsonomal?

Mi lehet a probléma a simsonomal?

Figyelt kérdés
adott egy simson s51enduro motorom és ma reggel még szépen tette a dolgát egész délutánig ott már azt mondta hogy nem megy tovább jól van haza toltam vártam vele szépen pöccre indult mondom megyek egyet az utcába de mihelyst rakok neki 1-est le fullad még akár nagy gáznál is mi lehet a baja??

2015. aug. 13. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gázadásra fullad, akkor érdemes lehet megnézni a főfúvókát. Ha az eltömődik (mert valami kosz került a benzinbe), akkor szokott hirtelen fuldoklani a motor. Legegyszerűbb egy biciklipumpával kifújatni a menetes vége felől. Ne dróttal, vagy tűvel piszkáld, mert feltágulhat!
2015. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a vicces hogy ki lett tisztítva a karbi sűrített levegővel akkor ment szépen de el mentem terepre le fulladt rugdosom rugdosom durrant egyet a kipufogó erre beindult de azota pattogósabb a hangja de ugyan úgy fullad sebességre üresben szépen ki pörög..
2015. aug. 13. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!