Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A windows 10- hez melyik...

Anonymus1986 kérdése:

A windows 10- hez melyik vírusírtó van támogatva mert panda nuku, avast némelyik jó de nem aktiválódik, kaspersky nuku, nod 32 nuku?

Figyelt kérdés
Vírusítót szeretnék a windows 10-esemre de nem lehet némelyiket telepíteni sem, pls help

2015. aug. 16. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj Avirát és hozzá malwarebytes-anti malware-t. Úgy tökéletesen védett leszel.
2015. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
Egy másik kérdésre adott válasz szerint az Avira és az ESET működik, a Comodot pedig én is kipróbáltam a Preview-n.Ott működött.
2015. aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. a NOD tényleg jó, de meg kell venni. Ha újságból aktiválod, azt is látja valahogy. Nekem úgy volt.. és látta, hogy újságosan aktiváltam és dierekt nem észlelte az összes férget.. amikor avirával kipróbáltam.. ugyanazokat ő is észlelte és még hozzá vagy 10-et. Ha NOD-ot akarsz, azt mindenképp vedd akkor meg, ne újságosan aktiváld.. és főleg ne crackeld, mert az a legrosszabb lehetőség. Ezért ajánlottam az avirát, abból is a free verziót, ami elég hatékony és ingyenes és hozzá töltsd még le a malwarebytes anti malware-t és állandóan vírusmentes leszel. A comodo pedig borzasztóan soka ramot zabál.. Ha nodot akarsz venni, akkor inkább Kaspersky-t vegyél. Olyan, mint a nod, csak 5x oylan hatékony. De mondom avira és malwarebytes.
2015. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a Panda Free antivírust töltöttem le.nekem tökéletesen érzékeli a vírusokat és blokkolja elejétől a végéig
2015. nov. 29. 02:55
 5/5 anonim válasza:
Avira
2020. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!