Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha cukorbetegséget vizsgálnak...

Ha cukorbetegséget vizsgálnak figyelik a THC-t a szervezetben? És ha kiderül hogy 15 éves rendszeresen füvezik milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Hugom füvezik és olvastam hogy a füvescigitől leesik az ember vércukorszintje és gyakran rosszul van, megvannak a tünetek amelyek cukorbetegségre utalnak. Anyu még nem tud hugom rossz szokásáról ezért erre gyanakszik. Nagyon aggódok hugom miatt hogy mi lesz vele és aggódik hogy anyu emiatt nagyon kifog borulni és esetleg a rendőrség fülébe is juthat és komolyabb következményei is lehetnek. Mennyi esély van hogy ezek megtörténnek?
2010. márc. 9. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nulla.

Egyszerű vérvételből nem derül ki,hogy van e szervezetében THC. Amúgy emg a vérből pár óra/nap alatt kiürül a THC. A vizeletből mutatható ki akár egy hónapig is.

A rendőrségnek meg ehhez nincs semmi köze,mert van rovosi titoktartás.

Üdv!

2010. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én azt olvastam hogy a vérből több idő alatt tűnik el mint a vizeletből.. de köszönöm a választ, ez is épp elég megnyugtató.. :)
2010. márc. 9. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
hülyeséget olvastál. a cannabis stabilizálja a vércukorszintet. ezért is alkalmazzák a gyógyászatban felvilágosult országokban. egyébként az első válaszolónak igaza van.
2010. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az is hülyeség... :D

3-4 vagy 4-8 óra a vérben a gyakoriságtól függően

néhány nap - 1 hónap 3 hónap vizeletben 2 generáción át a gerincvelő folyadékban.

2010. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gerinclveő folyadékban sztem a thc nem marad bent.. na de mindegy..nem lesz gáz,de amúgy meg ha rendszeres cannabis fogyasztó,akkormeg soha nem fog kiürülni a szervezetéből :DD
2010. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a gerincvelődböl nem vesznek mintát.

ha bebuksz akkor pisiteszt és ha pozitív akkor följelent a hatóság:D és elküldi laborba a pisid nekem meg ha elvállalod el kell járni 6hónapig 2hetente 1 szer egy szihológos szerü jo arc emberhez a drogambulanciára::D:D

2010. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!