Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet petting...

Hány éves kortól lehet pettingelni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm aki tizen öt éves mint én.És pettingeli szeretne egy inrrnetes negyvenhárom eves pasival.Mit gondoltok róla?

2015. aug. 17. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

semmiképpen!


16 és afelett legális, azalatt pedofília vádjával büntetnek.


Még csókot sem adhatsz neki, max egy ölelést, ha elmúlt 16 akkor meg már legális a dolog!

2015. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14alatt pedogilizmus... de nem javaslom... ki tudja mit akar a pali... lehet azt mondja hogy petting... de utána lehet többet nem is látnátok a barátnődet... enyire hülyék ne legyetek már... fényes nappal az utcán is rabolnak embert... az ilyen lànyt net közelébe se lehetne engedni akit ilyen könnyű becsapni...
2015. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én próbálom rola lebeszelni de nem nagyon hallgat rám .Szerintem ezt meg nem kene.Plane nem egy tiszta idegennel akkt meg nem.is latott.Se eloben se kepen.
2015. aug. 17. 19:12
 4/8 anonim válasza:
Sajnos nem szabhatod meg neki hogy kivel mit csináljon, az én barátnőm is dettó ilyen, de nem tudtam mit csinálni, megtettem mindent de nem hagyta magát még a saját bőrén nem tapasztalta meg a történteket. Melesleg a férfi egy kicsit elendofíl.
2015. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jajj bocsánat félre olvastam, azt hittem te vagy a pasi,


mondnuk nem számít, mert 16 alatt mindenképpen pedofília!

2015. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyit fizet és ebből mennyit ad előre?
2015. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves #6

Kitti az az a barátnőm.ingyen szeretné.

Pasi felajanlott neki erte penz es azt mondta hogy semmiképp nem ad elore.Majd csak uta

2015. aug. 18. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp!

A pasi biztos pedofil, egy 43 éves pasinak ne egy 15 évesre álljon a fa sza. -.-

Barátnőm is ugyanilyen, mindenkivel szóbaáll, 30-40 évesek vannak rátapadva.

Semmiképp ne engedd!! Főleg ha nem ismeri! Lehet tobbet nem latod a barátnődet, vagy akármi lehet, beszélj vele!

15 évesen foleg ne a pettingen járjon az esze, foleg nem egy 43 eces pedofil köcsö ggel.

2015. aug. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!