Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy hangszal...

Létezik olyan, hogy hangszal mutet?

Figyelt kérdés

Esztetikaira gondolok..

Nyilvan nem kerhetek magamnak Amy Winehouse hangot, de tudnak mutettel korrigalni?



2015. aug. 17. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hangszallagot műteni CSAK akkor szoktak, ha megsérülnek, a legjobb esetben is robot/öregember hangod lesz, ezt NEM kérheted, nem tudnak turbózni a hangodon
2015. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Plusz ha jól tudom, a hangszíned nem is igazán a hangszalagjaidtól függ, hanem inkább a csontozatod és arcberendezésed határozzák meg, hogy hogyan nyelődik el és rezeg a hang, a hangszalagjaid inkább a hangod magasságát és a hangterjedelmedet határozzák meg (milyen mélyre és magasra tudsz menni). Na ezt most jól megmondtam... javítsatok ki, ha oltári nagy hülyeséget írtam most. :D
2018. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!