Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok telefonálni?

Hogyan tudok telefonálni?

Figyelt kérdés
Szóval, Ukrajnából szeretnék hívni ukrán telefonszámról(mobil) szintén ukrán mobil számot,ami Magyarországon tartózkodik... Lehetséges ez,ha igen hogyan? Légyszíves valaki segítsen,aki ért az ilyesmihez és nem beszólogat a kérdésért. Köszi!

2015. aug. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Ha azon a mobilon ami Magyarországon van aktiv a roaming, akkor tök mindegy hogy honnan hívják, ki fog csörögni. Természetesen a roamingban külföldön fogadott hívásoknak percdíjuk van, viszont te csak az ukrán belföldi díjat fizeted. Bár ez nem hiszem hogy meglepő, hiszen az ukrán mobilhálózatok pár éve még pénzt kértek a belföldön fogadott hívásokért is.
2015. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam és nem sikerült. :( Esetleg tudnál írni példát,lehet elírtam valamit.
2015. aug. 21. 18:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a választ.
2015. aug. 21. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
És semmi géphang hogy ki van kapcsolva a mobil vagy külföldön van? Vagy csak egyszerűen néma csend?
2015. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most próbáltam, most az mondja ki van kapcsolva,tegnap meg valami másat,de nem figyeltem,hogy mit.. Az sms-t megkapta,de hívni nem tudom. És mobil nethez nem értesz véletlenül,esetleg írnék neki sms-t,hogy állítsa be..
2015. aug. 21. 19:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottuk,köszi a segítséget! :)
2015. aug. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!