Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fül - orr gégésznél voltam be...

Fül - orr gégésznél voltam be van gyulladva a fülem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég gusztustalan lesz de ahogy pucoltam a fülem valahogy a fülzsírt benyomtam vissza a fülembe észrevettem,hogy fáj mindkét fülem ha nyelek akkor először azt hittem torkom de nem megvizsgált torkommal minden rendben és orromba is benézett ott is viszont füleimre irt paraffin olajat azt mondta ha nem jön ki vele akkor kimossák ott...:s nagyon fáj az a mosás amit ott csinálnak? max pénteken tudok elmenni nem fog súlyosbodni a fül fájásom?:s


2015. aug. 19. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni a mosás, csak érzékeny lesz a gyulladt fülednek. Inkább ess át rajta, mint hogy szendvedj, és visszatérő legyen az miatt, amit belenyomtál a kis füledbe. Csak rosszabb lesz, ők meg csak jót akarnak :) Jobbulást!
2015. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!