Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan toljak ki egy bizonyos...

Hogyan toljak ki egy bizonyos személlyel?

Figyelt kérdés
Ötleteket kérek. Lényeg, hogy megérdemli. Tudom nagyjából, hogy hol lakik(lehet, hogy emeletes ház), telefonszámát is. Valami olyan kéne amit vagy 3-4 napig nem felejt el. Személyi sérülés lehetőleg ne legyen, és rendőrségre se menjen! Ilyenekre gondolok, minthogy szarjunk bele egy újságpapírba, és meggyújtva rakjuk az ajtaja elé, aztán csöngessünk be, meg hasonlók.
2010. márc. 9. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
telefonbetyárkodjatok vele ;)
2010. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én is a telefonbetyárkodást választottam egyszer.

Egy fiút felhívtam éjjel mobilon,csörgettem folyamatosan és amikor felvette letettem.Ezt egy csomószor eljátszottam,aztán már amikor felvette akkor nem szóltam bele csak hallgattam hogy mit mond.És már az apja szólt oda neki hogy ki az a szemét aki ilyenkor hívogatja őket..:D

2010. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát azért egy kicsit jobban rászolgált ennél :D De ez is lesz, ne féljetek :D Szép sorban minden.
2010. márc. 9. 22:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevétlenül tegyél be a lakásába egy madárpokót vagy valamit amitől nagyon fél;)
2010. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és hol szerez madárpókot?:D
2010. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fú én egyszer telefonbetyárkodtam, felhívtam b.nőm öccsét h "az extra hosszú vibrátort amit az xy utca hányba rendelt házhoz szállítással holnap viszik ki" csak az volt a probléma, hogy az anyja vette fel, és ha nem kapcsolok időben, akkor tuti megismerte volna a hangom =D
2010. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi is csináltunk ilyet csak mondjuk mi egy osztálytársunkat hívtuk fel hogy a szex újság amit rendelt hamarosan házhoz lesz szállítva:D
2010. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Madárpókot tudnék szerezni, azzal nincs gond, csak drága. De egy ötletnek elteszem, hátha.
2010. márc. 9. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
madárpokót állatkereskedésbe be lehet szerezni,de az is jó amit írtak hogy valami gázos cuccot rendelsz neki,vagy ráküldenék egy meleg pasit vagy a cigányokat.
2010. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csaj, nem szeretném megveretni, szóval a cigányok kizárva. Meleggel nem tudom mit érne, a gázos cucc rendelés is lehet hogy lesz. Valami majd tuti lesz. Várom még a tippeket!
2010. márc. 9. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!