Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik volt az első kérdés...

Melyik volt az első kérdés gyakorin?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Láttok?"
2015. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1

. Köszi,majd ha te kérdezel valamit,én is odaírom,kíváncsi leszek hogy mit válaszolsz..

2

.Utánanéztem és nem az volt :D

2015. aug. 22. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kérdésem van, akkor előtte megnézem hogy valaki feltette-e már, mert nem csak másnak hanem magamnak is időt spórolok vele. Odáig már nem megyek el hogy mire való a Google, sokkal több találatot kilistáz erről az oldalról mint a saját belső keresője.

Témánál maradva pedig ha kérdésem van, nekem az első dolgom az lenne, hogy használom a keresőt, és ezt is javaslom másoknak is, amikor ugyanazt a kérdést már kétszázadjára látom.


Ha pedig te ezt válaszolnád nekem jogosan, lehet elgondolkodnék azon hogy igazad volt-e, gúnyos megjegyzések helyett.

2015. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,mert ezekkel a válaszokkal a váladzolójuk rengeteg időt pazarolt. Sőt te is,mert leírtál 26 mondatot,hogy szidj vele. Köszi. :D

Mindegy,nem akarok veszekedni,csak gondoltam megkérdezem. Egyébként megnéztem a többi kérdést,és mindenhova más volt írva (hallod? Itt vagytok? Lát valaki,stb. Ezek voltak a válaszban.) miután kitettem a kérdést Megtaláltam a választ,de nem tudom,téged miért zavar hogy xy kérdésből egyel több van? Mindegy.

2015. aug. 23. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!