Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet le vagyok maradva. De...

Lehet le vagyok maradva. De mire való az airsoft?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon le vagy maradva, valamikor a kétezres évek elejétől átvette vezető szerepét a Google a keresőmotorok között, úgyhogy hallanod kellett volna arról, mire használható.


A Search keresésre:

[link]

2015. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mire-hogyan használja. Valakinek hobbi, valakinek féltechnikai sport, valakinek meg már a szakmája része. A komolyabb darabokat katonák/kommandósok használják kiképzési céllal.
2015. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mercilles74 válasza:

Ahogy az előttem szóló is megemlítette fegyveres erőknek találták ki kiképzési célból,ahogy paintballt is annak idején.

Az utóbbihoz képest az előnye,hogy a fegyverek formája,tömege,de még a tárazás módja is az eredetire a megszólalásig hasonlít.Persze most nem a pár ezer forintos műanyag légpisztoly szerű játékokra kell gondolni...

2015. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!