Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti csináltatok magatoknak...

Ti csináltatok magatoknak elmepalotát?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék,és láttam Sherlockban

2015. aug. 21. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem úgy működik, hogy mindenkinek sikerül olyat csinálni mint Sherlocknak. Az csak egy sorozat...Amúgy mindenkinek van valamilyen szinten (hosszútávú memóriának hívják), csak ahhoz zseninek kéne lenni, hogy olyan szinten használd mint Sherlock a sorozatban.
2015. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
OK,de tudom,hogy lehetséges,csak nem tudom,hogy kell elkezdeni,mert semmit se találtam a neten !!
2015. aug. 21. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul...

[link]

2015. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudogatok,de nem perfekt,magyar nincs ??
2015. aug. 23. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egész jó, de még annyi, hogy nem kell különböző helységekbe pakolnod egy sorrendhez a dolgokat. Nekem az angoltanárom mutatta ezt a technikát, ahol az angoltantermet használtuk egy városnévlista memorizálásához. Ott olyanok voltak, hogy „odahajolsz az ablakhoz, és hallasz egy Mozartművet, ez Salzburg.

Ami fontos, hogy a kifejezéseket logikus sorrendben helyezd el a szobádban, ha fontos a sorrend.

Még szívesen mesélek, ha gondolod. :)

2015. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,még ilyeneket kérek :)
2015. aug. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!