Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit neveznek királylánynak?

Kit neveznek királylánynak?

Figyelt kérdés
nem a mesében
2010. márc. 10. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
az elkényeztetett nyafka csajokat, akik azt hiszik körülöttük forog a világ. emellett még valami álszentséggel, mézes-mázossággal, tündibündiséggel is le vannak öntve, pedig elég alantasak tudnak lenni.
2010. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
álatlánosságban nem tudom :) engem a nőgyógyászom hív így, akinél a lányom született, meg az ügyvédem :) meg a férjem néha, de ő csak ritkán :)
2010. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ja, ügyvéd meg turkászbácsi gyerekkorom óta ismernek, ez hozzá tartozik, apukám is orvos volt, mindketten a barátai voltak, sajnos ő fiatalon meghalt, nem volt még 40 éves sem.
2010. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki valamiért szépnek, jónak tart, kedvel téged, engem egykori szerelmem hívott így, nekem nagyon jól esett, és el is hittem neki akkoriban, hogy az vagyok (legalábbis a számára!), és ez akkor nagyon jó volt. Az első válaszolót biztos még senki nem hívta így, így csak gúnyolódni tud!
2010. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
A Király lányát?
2010. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló szerintem az én vagyok a valaki kategória,ezért nem bírja elviselni,ha valakit aranyosnak tartanak.Nem olyan rossz dolog az,ha annak hívnak.Inkább,mint flegma piá..nak.
2010. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az elsőnek is igaza van. Hangsúlytól függ. Van, akinek kedvességből mondják, és van, akinek iróniából, és ha gúnyból mondják valakinek, akkor az első leírása tökéletes.
2010. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

én nem vagyok a "valaki vagyok"-kategória, se flegma pi..a, egyszerűen az ilyen embereket hívják királylánynak. a sértegetéssel nálam nem sok vizet zavarsz, mert nekem édesmindegy, hogy te ismered-e ezt a kifejezést vagy sem...


egyébként pedig sok olyan nőt ismerek, akikre illik a királylány leírás, és mindig röhögök, ha ott sípolnak a közelben, mert a figyelmet magukra akarják vonni.

2010. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
első, én meg a második vagyok, szerintem annak van igaza, aki írta, hogy a hangsúly a lényeg, meg hogy ki mondja. lehet, hogy bizonyos esetekben igaz, amit írtál, de nem hiszem, hogy engem a papám barátai vagy a férjem gúnyból hívna királylánynak...
2010. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Én is csak enyhébb - erősebb pejoratív éllel hallottam még ezt.6 éves kor fölött legalábbis. Általában arra mondják, aki királylánynak képzeli magát, és úgy is viselkedik, mint akinek mindjárt leeseik az aranygyűrű az ujjáról, habár rég kinőtte már a selyemcipellőket.
2010. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!